| Investice | Nemovitosti | Investiční zlato | Stavební spoření | Pojištění | Hypotéky | Hotovostní půjčky | Úvěry | Zhodnocení peněz |

» Obchodní partneři - výstavba nízkoenergetických RD na klíč» B I B, a.s. - realitní společnost

Ve spolupráci s realitní společností B I B, a.s. pro Vás zajišťujeme výstavbu nízkoenergetických rodinných domů postavených ve vysoké kvalitě s velmi nízkými náklady na topení. Výstavba je prováděna v energetické třídě "A" na "NA KLÍČ". Cena nízkoenergetického rodinného domu je konečná bez dalších poplatků a zahrnuje (pokud není uvedeno jinak): poradenství, konzultace, projektový návrh, studii projektu, projektovou dokumentaci, pozemek, stavební povolení, stavební dozor, výstavbu domu, přípojky do domu, základovou desku, vybavení koupelny (vč. obkladů, dlažby a podlahového topení), infra topení, plastová okna s trojskly (okenní profil energetické třídy "A"), Sapeli dveře (případně francouzské dveře na terasu), veškeré podlahové krytiny, kompletní vymalování domu, hromosvod, kolaudaci, DPH a předání klíčů od domu.

V nabídce jsou různé velikosti a dispozice domů - úprava dle přání klienta je zdarma. Možností je i výstavba RD na vlastním pozemku. Domy nabízejí možnost REKUPERACE = zpětné získávání a shromažďování energie k opětovnému využití. Výstavbu domů lze financovat i na splátky.

V rámci oslav svého 22. výročí působnosti v ČR si společnost B I B, a.s. pro své klienty, jako poděkování za reklamu, připravila dárek k vybraným novostavbám - CENTRÁLNÍ VYSAVAČ.

Výběr developerských projektů společnosti B I B, a.s. naleznete  >> ZDE <<

Hlavní náplní činnosti společnosti B I B, a.s. je kompletní servis v oblasti realit, bydlení a nemovitostí po celém území České republiky. Dále společnost zajišťuje širokou nabídku služeb v oblasti financí, včetně finančního a ekonomického poradenství. V případě zájmu o koupi, prodej nebo pronájem jakéhokoliv bytu, domu, chaty nebo chalupy, zkrátka všech nemovitostí, neváhejte kontaktovat zaměstnance přímo v sídle společnosti v Pardubicích. Nabízené reality jsou neustále aktuální díky využívání profesionálního informačního systému pro realitní kanceláře. Tyto nabídky naleznete na webových stránkách www.bib.cz.

Ač se to zdá neuvěřitelné, v oboru realit a financí se společnost pohybuje již 30 let. A to jak na německém trhu, odkud pro své klienty přináší velmi zajímavé produkty a hlavně cenné zkušenosti z vyspělé země, a dále pak právě v Čechách Vám tyto cenné zkušenosti předává a pomáhá s jejich využitím.» Obchodní partneři - finanční služby a poradenství


CS.gif, 3,0kB PCS.gif, 1,6kB pscp.gif, 2,3kB SSCS.gif, 1,6kB
csob.gif, 2,6kB CSOB Poj.gif, 1,6kB HB.jpeg, 2,3kB KB.jpg, 1,6kB
RB.gif, 2,6kB RSTS.gif, 1,6kB CPP.jpg, 2,3kB Generali poj.jpg, 1,6kB
ING.jpg, 2,6kB Kooperativa.gif, 1,6kB expobank.png, 2,3kB mBank.jpg, 1,6kB
Oberbank.png, 2,6kB UniCredit.jpg, 3,5kB Wust_s_prijde_vhod_300x100.jpg, 2,5kB sberbank.png, 2,6kB
Spolupracujeme:
bib.gif, 7,4kB
Copyright © 2009-2013 FINANČNÍ CENTRUM, s.r.o. Created by CompIT - Ing. Dominik Čech
Tvorba webových stránek | SEO optimalizace