| Investice | Nemovitosti | Investiční zlato | Stavební spoření | Pojištění | Hypotéky | Hotovostní půjčky | Úvěry | Zhodnocení peněz |

» Obchodní partneři - výstavba nízkoenergetických RD na klíč» B I B, a.s. - realitní společnost

Ve spolupráci s realitní společností B I B, a.s. pro Vás zajišťujeme výstavbu nízkoenergetických rodinných domů postavených ve vysoké kvalitě s velmi nízkými náklady na topení. Výstavba je prováděna v energetické třídě "A" na "NA KLÍČ". Cena nízkoenergetického rodinného domu je konečná bez dalších poplatků a zahrnuje (pokud není uvedeno jinak): poradenství, konzultace, projektový návrh, studii projektu, projektovou dokumentaci, pozemek, stavební povolení, stavební dozor, výstavbu domu, přípojky do domu, základovou desku, vybavení koupelny (vč. obkladů, dlažby a podlahového topení), infra topení, plastová okna s trojskly (okenní profil energetické třídy "A"), Sapeli dveře (případně francouzské dveře na terasu), veškeré podlahové krytiny, kompletní vymalování domu, hromosvod, kolaudaci, DPH a předání klíčů od domu.

V nabídce jsou různé velikosti a dispozice domů - úprava dle přání klienta je zdarma. Možností je i výstavba RD na vlastním pozemku. Domy nabízejí možnost REKUPERACE = zpětné získávání a shromažďování energie k opětovnému využití. Výstavbu domů lze financovat i na splátky.

V rámci oslav svého 22. výročí působnosti v ČR si společnost B I B, a.s. pro své klienty, jako poděkování za reklamu, připravila dárek k vybraným novostavbám - CENTRÁLNÍ VYSAVAČ.

Výběr developerských projektů společnosti B I B, a.s. naleznete  >> ZDE <<

Hlavní náplní činnosti společnosti B I B, a.s. je kompletní servis v oblasti realit, bydlení a nemovitostí po celém území České republiky. Dále společnost zajišťuje širokou nabídku služeb v oblasti financí, včetně finančního a ekonomického poradenství. V případě zájmu o koupi, prodej nebo pronájem jakéhokoliv bytu, domu, chaty nebo chalupy, zkrátka všech nemovitostí, neváhejte kontaktovat zaměstnance přímo v sídle společnosti v Pardubicích. Nabízené reality jsou neustále aktuální díky využívání profesionálního informačního systému pro realitní kanceláře. Tyto nabídky naleznete na webových stránkách www.bib.cz.

Ač se to zdá neuvěřitelné, v oboru realit a financí se společnost pohybuje již 30 let. A to jak na německém trhu, odkud pro své klienty přináší velmi zajímavé produkty a hlavně cenné zkušenosti z vyspělé země, a dále pak právě v Čechách Vám tyto cenné zkušenosti předává a pomáhá s jejich využitím.» Obchodní partneři - finanční služby a poradenství


cs.png, 3,0kB scs.png, 1,6kB csob.gif, 2,6kB CSOB Poj.gif, 1,6kB
HB.jpeg, 2,3kB KB.jpg, 1,6kB RB.gif, 2,6kB rsts-logo.jpg, 1,6kB
mBank.jpg, 1,6kB UniCredit.jpg, 3,5kB
Spolupracujeme:

bib.gif, 7,4kB bib.gif, 7,4kB

Copyright © 2009-2013 FINANČNÍ CENTRUM, s.r.o. Created by CompIT - Ing. Dominik Čech
Tvorba webových stránek | SEO optimalizace